Pronájem bytu 1+kk s terasou, 51.78m2, Praha, F1.101

lednice

myčka na nádobí

podlahové topení

pračka, sušička

Třída B – velmi úsporná

TV / satelit

wi-fi

Vybavení bytů

3D prohlídka

  Kontaktní formulář

  *Povinné položky

  Recepce

  24/7 emergency služba

  Parkování

  podzemní parkoviště pro 300 aut

  Obchodní centrum

  supermarket, optika, bankomat atd.

  Restaurace

  s donáškou zdarma do bytu

  Kompletně zařízený byt – apartmán 1 kk se zahrádkou k pronájmu v Praze

  Pohodlné a komfortní bydlení, vysoké standardy, kvalita a funkčnost v každém ohledu, to je bydlení v Albertov Rental Apartments.

  Interiér apartmánu je vybaven moderním nábytkem, pohodlnými křesly, plně vybaveným kuchyňským koutem a postelemi s komfortními anatomickými matracemi. Pro větší dostatek místa je jedna ze dvou postelí sklopná.

  Velká okna vnášejí do interiéru vzdušnost a naplňují jej světlem. Příjemnou, upravenou zahrádku můžete využívat i v nepříznivém počasí díky částečnému zakrytí. Zatemňovací blackout závěsy výhodou nejen v letních měsících.

  Pro Vaši relaxaci v koupelně je tato místnost vybavena příjemným podlahovým topením, praktickým, prostorným sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem s LED osvětlením.

  Dostatek úložného prostoru Vám zajistí vestavné skříně v chodbě.

  Televize se satelitem se spoustou českých i zahraničních programů a rychlé wi-fi připojení k internetu je samozřejmostí.

  Možnost komfortního parkovacího stání přímo pod rezidencí v garážích, výtahem se pohodlně dostanete až k Vašemu apartmánu. Nákupní možnosti a restaurace v areálu.

  Apartmán se nachází v přízemí upraveného rezidenčního komplexu šesti nájemních budov, v klidné části Prahy pod Vyšehradem, nedaleko centra. Možnost přímého spojení přímo na Václavské náměstí – 8 minut, zastávka přímo před areálem.

  Zažijte pocit domova s pohodlím hotelu. Komfort, pohodlí, soukromí, to je bydlení v Albertov Rental Apartments.