Pronájem bytu 1+kk s balkonem, 36.2m2, Praha, E.425

balkon

lednice

myčka na nádobí

podlahové topení

pračka, sušička

Třída B – velmi úsporná

TV / satelit

wi-fi

Vybavení bytů

3D prohlídka

  Kontaktní formulář

  *Povinné položky

  Recepce

  24/7 emergency služba

  Parkování

  podzemní parkoviště pro 300 aut

  Obchodní centrum

  supermarket, optika, bankomat atd.

  Restaurace

  s donáškou zdarma do bytu

  Rezidence Albertov Rental Apartments nabízí k pronájmu 1 kk s terasou v žádané lokalitě Prahy 2.

  Komfortní bydlení s výhledem na pražské panorama, 8 minut od centra Prahy a hlavních pražských historických památek, zastávka tramvaje přímo před rezidencí.

  Interiér apartmánu je zařízen moderně a funkčně v každém ohledu. Apartmán je velmi vzdušný, zařízený kvalitními dřevěnými podlahami s podlahovým topením, pohodným gaučem a pro větší dostatek místa praktickou sklopnou postelí s kvalitním matracemi vhodnými i pro alergiky. Televize se satelitem se spoustou českých i zahraničních programů, rychlé WiFi připojení k internetu je samozřejmostí.

  Plně vybavený kuchyňský kout je pro Vás zařízen moderními spotřebiči, včetně praktické myčky nádobí.

  Malebná terasa se zahradním nábytkem láká k příjemné relaxaci.

  Koupelna je vybavena praktickým sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem s LED osvětlením, nechybí ani pračka se sušičkou prádla, podlahové topení dodává jistou dávku komfortu.

  Dostatek úložného prostoru zajistí praktická komora.

  Světlý apartmán se nachází ve 4. patře jedinečného, uzavřeného rezidenčního areálu – Albertov Rental Apartments. Možnost komfortního garážového stání přímo pod rezidencí, výtahem se pohodlně dostanete ke svému apartmánu. Nákupní možnosti i vyhlášená restaurace v areálu. Sportovní vyžití – cyklostezka, inline i běžecká dráha podél řeky Vltavy v dosahu, rozsáhlý park Folimanka s velkým dětským hřištěm v těsné blízkosti.

  Zažijte pocit domova s komfortem hotelu, to je bydlení krátkodobé i dlouhodobé v krásné rezidenci Albertov Rental Apartments.