Pronájem bytu 1+kk s balkonem, 39.5m2, Praha, E.319

balkon

lednice

myčka na nádobí

podlahové topení

pračka, sušička

Třída B – velmi úsporná

TV / satelit

vinotéka

wi-fi

Vybavení bytů

3D prohlídka

  Kontaktní formulář

  *Povinné položky

  Recepce

  24/7 emergency služba

  Parkování

  podzemní parkoviště pro 300 aut

  Obchodní centrum

  supermarket, optika, bankomat atd.

  Restaurace

  s donáškou zdarma do bytu

  Kompletně zařízený byt – apartmán s balkonem k pronájmu v Praze.

  Albertov Rental Apartments nabízí více komfortu a pohodlí než klasický hotel, možnost návštěv, kuchyňský kout a mnoho dalších výhod.

  Aby se Vám dobře bydlelo, je interiér apartmánu zařízen designovým nábytkem, kvalitními dřevěnými podlahami s podlahovým topením, pohodlnou sedací soupravou. Pro větší dostatek místa je apartmán zařízen praktickou sklopnou postelí umístěnou ve skříni, která je částečně zakryta posuvnou stěnou s televizí. Postel je vybavena kvalitními anatomickýmimatracemi. Rychlé wi-fi připojení k internetu samozřejmostí.

  Plně vybavený kuchyňský kout je prakticky oddělen od obývací části barovým stolem s LED osvětlením a vinotékou. Kuchyňský kout je zařízen moderními spotřebiči: sklo-keramickou varnou deskou, digestoří, myčkou nádobí, elektrickou troubou, mikrovlnou troubou a lednicí.

  Velká okna dodávají apartmánu vzdušnost a naplňují pokoj světlem. Zatemňovací blackout závěsy ve světlých barvách jistě rádi využijete v letních měsících.

  Částečně krytý balkon s malebným výhledem na Vyšehrad je další výhodou tohoto apartmánu.

  Koupelna je zařízena sprchovým koutem, umyvadlem s LED osvětlením, pračkou a jistou dávku komfortu dodává podlahové topenínejen v koupelně, ale i v samostatném WC.

  Dostatek úložného prostoru Vám poskytnou vestavné skříně v chodbě.

  Apartmán se nachází ve 3. patře budovy v areálu Albertov Rental Apartments – v uzavřeném rezidenčním komplexu v klidné části Prahy, nedaleko centra.