Pronájem bytu 1+kk s balkonem, 36.2m2, Praha, E.318

balkon

lednice

myčka na nádobí

podlahové topení

pračka, sušička

Třída B – velmi úsporná

TV / satelit

wi-fi

Vybavení bytů

3D prohlídka

  Kontaktní formulář

  *Povinné položky

  Recepce

  24/7 emergency služba

  Parkování

  podzemní parkoviště pro 300 aut

  Obchodní centrum

  supermarket, optika, bankomat atd.

  Restaurace

  s donáškou zdarma do bytu

  Areál Albertov Rental Apartments nabízí pronájem kompletně zařízeného bytu – apartmánu s terasou v Praze

  Interiér apartmánu je zařízen moderně a funkčně v každém ohledu, prostorná terasa s výhledem na Vyšehrad je velkou předností.

  Apartmán sestává z prostorného obývacího pokoje, který je společným prostorem pro kuchyňský kout i jídelnu, dále z koupelny a neocenitelné komory.

  Pohodlná křesla, kvalitní dřevěné podlahy s podlahovým topením, plně vybavený kuchyňský kout, kvalitní sklopná postel s komfortními anatomickými matracemi umístěná pro větší dostatek místa v praktické skříni. To vše Vám zaručí pohodlné a komfortní bydlení v žádné lokalitě Prahy 2. Pár zastávek tramvají do centra Prahy, zastávka před rezidencí.

  Koupelna je vybavena příjemným podlahovým topením, praktickým sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem s LED osvětlením. Pračka se sušičkou prádla je samozřejmostí.

  Pro zábavu Vám poslouží televize se satelitem se spoustou českých i zahraničních programů, rychlé WiFi připojení k internetu je samozřejmostí.

  Světlý, malebný apartmán se nachází ve 3. patře budovy upraveného rezidenčního komplexu šesti nájemních budov v klidné části Prahy pod Vyšehradem. Možnost komfortního garážového stání přímo pod areálem, výtahem se pohodlně dostanete ke svému apartmánu. Nákupní možnosti vč. lékárny a vyhlášené restaurace v areálu.

  Zažijte pocit domova s pohodlím hotelu v rezidenci Albertov Rental Apartments.