Pronájem bytu 3+kk s terasou, 87.4m2, Praha, D.653

lednice

myčka na nádobí

podlahové topení

pračka, sušička

Třída B – velmi úsporná

TV / satelit

wi-fi

Vybavení bytů

3D prohlídka

  Kontaktní formulář

  *Povinné položky

  Recepce

  24/7 emergency služba

  Parkování

  podzemní parkoviště pro 300 aut

  Obchodní centrum

  supermarket, optika, bankomat atd.

  Restaurace

  s donáškou zdarma do bytu

  Albertov Rental Apartments Vám nabízí krásný, slunný byt – apartmán 3 kk s terasou k pronájmu v žádané lokalitě Prahy 2.

  Bydlení daleko převyšující nabídky hotelů, které splní veškeré představky náročného klienta o pohodlném a komfortním bydlení.

  Prostorný apartmán sestává z velkorysého obývacího pokoje s terasou, dvou ložnic, samostatné toalety a koupelny.

  Interiér apartmánu je vybaven designovým nábytkem, v obývacím pokoji kvalitními dřevěnými podlahami s příjemným podlahovým topením, zatemňovacími blackout závěsy a velkými okny, které apartmán velmi provzdušňují a prosvětlují. Klimatizace je samozřejmostí. Pokrytí rychlého WiFi připojení po celém apartmánu výhodou.

  Prostor obývacího pokoje je rozdělen na jednotlivé zóny: jídelnu, plně vybavený kuchyňský kout, vybavený moderními spotřebiči včetně praktické myčky nádobí. Relaxační část s pohodlnou rozkládací sedací soupravou můžete využít pro případné hosty, kteří jsou vítáni. Pro zábavu poslouží televize se satelitem se spoustou českých i zahraničních programů. Možnost vstupu na terasu s malebným výhledem z šestého patra na panorama Vyšehradu je neocenitelný.

  Obě ložnice jsou pro Váš komfort vybaveny pohodlnými postelemi s kvalitními anatomickými matracemi, dostatkem úložného prostoru v šatních skříních. Možnost vstupu na terasu z jedné z ložnic je příjemným osvěžením.

  Pro Váš komfort je koupelna vybavena příjemným podlahovým topením, pohodlnou vanou, která je pro Váš komfort sprchování vybavena praktickou vanovou zástěnou. Pračka a samostatná sušička prádla jsou příjemným, ale i důležitým doplňkem.

  Krásný apartmán se nachází v 6. patře budovy jedinečného, uzavřeného komplexu šesti nájemních budov, pár zastávek tramvají od centra Prahy a hlavních pražských historických památek, zastávka přímo před rezidencí. V případě, že máte auto, máte možnost komfortního garážového stání přímo pod areálem, pohodlně se výtahem dostanete ke svému apartmánu. Nákupní možnosti i vyhlášená restaurace jsou součástí rezidence.

  Zažijte pocit domova s pohodlím hotelu v unikátním areálu Albertov Rental Apartments.