Pronájem bytu 3+kk s terasou, 76.3m2, Praha, D.650

klimatizace

lednice

myčka na nádobí

nástěnný krb

podlahové topení

pračka, sušička

Třída B – velmi úsporná

TV / satelit

wi-fi

Vybavení bytů

3D prohlídka

  Kontaktní formulář

  *Povinné položky

  Recepce

  24/7 emergency služba

  Parkování

  podzemní parkoviště pro 300 aut

  Obchodní centrum

  supermarket, optika, bankomat atd.

  Restaurace

  s donáškou zdarma do bytu

  Prostorný, kompletně zařízený byt – apartmán 3 kk s terasou k pronájmu v žádané lokalitě Praha 2 v rezidenci Albertov Rental Apartments.

  Komfortní apartmán sestává z dvou ložnic, prostorného obývacího pokoje, designové koupelny, samostatné toalety a dvou teras s malebným výhledem z šestého patra.

  Interiér apartmánu je zařízen moderním a designovým nábytkem, kvalitními dřevenými podlahami s podlahovým topením umístěné v obývacím pokoji, velkými okny, které interiér apartmánu prosvětlují a provzdušňují. Pohodlnou rozkládací sedací soupravu můžete využít pro případné hosty, kteří jsou vítáni. Klimatizace v apartmánu je samozřejmostí.

  Plně vybavený kuchyňský kout je součástí obývacího pokoje, je zařízen moderními, kvalitními spotřebiči, které běžně využíváte ke svým kulinářským dovednostem. Přímý vstup na terasu z obývacího pokoje láká k příjemné relaxaci. Díky částečnému zastřešení jej můžete využívat nejen v letních měsících.

  Ložnice jsou pro Váš komfort vybaveny kvalitními zatemňovacími závěsy, pohodlnými postelemi s komfortními anatomickými matracemi. Dostatek šatních skříní je výhodou. Možný vstup z jedné z ložnic na terasu je příjemnou výhodou.

  Rychlé WiFi připojení k internetu pokrývá celý apartmán.

  Další z předností apartmánu je samostatná toaleta s bidetem.

  Prostorná designová koupelna je pro Váš komfort vybavena příjemným podlahovým topením, praktickým sprchovým koutem, dvěma umyvadly s LED osvětlením, pračkou a sušičkou prádla.

  Krásný apartmán splní představy i nejnáročnějšího klienta o pohodlném a komfortním bydlení. Apartmán se nachází v 6. patře jedinečného rezidenčního komplexu šesti nájemních budov, v žádané lokalitě Praha 2, pár zastávek tramvají od centra Prahy, zastávka přímo před rezidencí. Možnost komfortního garážového stání přímo pod rezidencí, výtahem se pohodlně dostanete ke svému apartmánu.