Pronájem bytu 1+kk, 41m2, Praha, D.441

23 200 CZK / měsíc

balkon

lednice

myčka na nádobí

podlahové topení

pračka, sušička

Třída B – velmi úsporná

TV / satelit

wi-fi

Vybavení bytů

3D prohlídka

Kontaktní formulář

*Povinné položky

Recepce

24/7 emergency služba

Parkování

podzemní parkoviště pro 300 aut

Obchodní centrum

supermarket, optika, bankomat atd.

Restaurace

s donáškou zdarma do bytu

Pronájem apartmánu 1+kk D.441

Kompletně zařízený byt – apartmán s balkonem k pronájmu v Praze v Albertov Rental Apartments

Aby se Vám pohodlně bydlelo je tento útulný apartmán s terasou zařízen moderním a vysoce kvalitním vybavením, pohodlnými křesly, dřevěnou podlahou s podlahovým topením, kvalitními zatemňovacími blackout závěsy. Obývací pokoj je společným prostorem pro jídelnu i plně vybavený kuchyňský kout, který je prakticky oddělen od obývací části barovým pultem.

Pro větší dostatek místa je interiér apartmánu vybaven praktickou, jednoduše sklopnou postelí s komfortními anatomickými matracemi. Možnost komfortního sledování televize z pohodlí postele, výhodou. Rychlé wi-fi připojení k internetu je samozřejmostí.

Pro Vaše kulinářské dovednosti je kuchyň vybavena moderními spotřebiči, které usnadní Vaši práci v kuchyni: sklo-keramickou varnou deskou, digestoří, elektrickou troubou, mikrovlnou troubou, praktickou myčkou nádobí, lednicí s mrazákem.

Terasa s příjemným posezením a malebným výhledem láká k podvečernímu posezení.

Koupelna, je vybavena příjemným podlahovým topením, praktickým sprchovým koutem, umyvadlem s LED osvětlením, pračkou a sušičkou prádla.

Další předností apartmánu je samostatná toaleta a praktická komora.

Apartmán se nachází ve 4. patře upraveného, rezidenčního komplexu šesti nájemních budov Albertov Rental Apartments, v žádané lokalitě Prahy 2, v klidné části pod Vyšehradem, pár zastávek od centra a hlavních pražských historických památek. Možnost garážového stání pod rezidencí, komfortně se výtahem dostanete přímo k Vašemu apartmánu. Nákupní možnosti i vyhlášená restaurace v areálu.

Pohodlí, komfort, soukromí, to je bydlení v Albertov Rental Apartments, pocit domova s pohodlím hotelu.