Pronájem bytu 1+kk s balkonem, 39.6m2, Praha, D.440

balkon

lednice

myčka na nádobí

podlahové topení

pračka, sušička

Třída B – velmi úsporná

TV / satelit

wi-fi

Vybavení bytů

3D prohlídka

  Kontaktní formulář

  *Povinné položky

  Recepce

  24/7 emergency služba

  Parkování

  podzemní parkoviště pro 300 aut

  Obchodní centrum

  supermarket, optika, bankomat atd.

  Restaurace

  s donáškou zdarma do bytu

  Kompletně zařízený byt – apartmán 1 kk s balkonem k pronájmu v Praze

  Pocit domova s pohodlím hotelu, to je bydlení v přátelském Albertov Rental Apartments.

  Aby se Vám pohodlně bydlelo, je interiér apartmánu zařízen moderně a funkčně v každém ohledu. Světlý apartmán je vybaven kvalitní dřevěnou podlahou s komfortním podlahovým topením, pohodlnými křesly pro Vaši relaxaci a televizí se satelitem. Rychlé wi-fi  připojení k internetu je samozřejmostí. Pro větší dostatek místa je apartmán vybaven praktickou sklopnou postelí s komfortním anatomickými matracemi.  Plně vybavený kuchyňský kout je prakticky oddělen od obývací části barovým pultem. Kuchyňský kout je pro Vás zařízen moderními spotřebiči: sklo-keramickou varnou deskou, digestoří, myčkou nádobí, elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou a lednicí.

  Předností apartmánu je samostatná toaleta a prostorná komora.

  Pro Vaši relaxaci je koupelna vybavena příjemným podlahovým topením, praktickým sprchovým koutem, umyvadlem s LED osvětlením a pračkou se sušičkou prádla.

  Přímý vstup na balkon s příjemným posezením a malebným výhledem můžete díky částečnému zakrytí využívat i v nepříznivém počasí.

  Dejte sbohem hotelu a pojďte bydlet k nám. Pohodlí, komfort, soukromí, to je bydlení v Albertov Rental Apartments. Možnosti garážového stání v suterénu, nákupní možnosti, restaurace. To vše naleznete v našem uzavřeném rezidenčním areálu v klidné části Prahy, přesto nedaleko centra.