Pronájem bytu 1+kk s balkonem, 43m2, Praha, D.330

balkon

lednice

myčka na nádobí

podlahové topení

pračka, sušička

Třída B – velmi úsporná

TV / satelit

wi-fi

Vybavení bytů

3D prohlídka

  Kontaktní formulář

  *Povinné položky

  Recepce

  24/7 emergency služba

  Parkování

  podzemní parkoviště pro 300 aut

  Obchodní centrum

  supermarket, optika, bankomat atd.

  Restaurace

  s donáškou zdarma do bytu

  Krátkodobý i dlouhodobý pronájem 1 kk s terasou v uzavřené rezidenci Albertov Rental Apartments v žádané lokalitě Prahy 2.

  Moderně a vkusně zařízený apartmán s malebným výhledem do areálu ve 3. patře o velikosti 43 m2 je pro Vás zařízen kvalitními dřevěnými podlahami s příjemným podlahovým topením, pohodlnou sedací soupravou. Televize se satelitem a rychlé WiFi připojení k internetu jsou samozřejmostí. Možnost sklopení pohodlné postele s kvalitními anatomickými matracemi, je velkou výhodou.

  Plně zařízený kuchyňský kout je vybaven moderními spotřebiči vč. praktické myčky nádobí a je vhodně oddělen od obývacího prostoru příjemným barovým pultem.

  Terasa se zahradním nábytkem láká k příjemné relaxaci, díky zastřešení jej můžete využívat i v nepříznivém počasí.

  Pro Vaše maximální pohodlí je koupelna vybavena podlahovým topením a praktickým, prostorným sprchovým koutem.  Pračka se sušičkou prádla je samozřejmostí. Další výhodou je samostatná toaleta.

  Dostatek úložného prostoru Vám zajistí vestavné skříně v chodbě apartmánu.

  Tento slunný apartmán si jistě zamilujete. Zažijte pocit domova s pohodlím hotelu v Albertov Rental Apartments. Pár zastávek od centra a hlavních pražských památek, zastávka tramvaje přímo před rezidencí. Možnosti garážového stání přímo pod rezidencí, výtahem se komfortně dostanete až před svůj apartmán. Nákupní možnosti i vyhlášená restaurace v areálu.