Pronájem bytu 1+kk s balkonem, 34.9m2, Praha, D.327

23 600 CZK / měsíc

balkon

lednice

myčka na nádobí

podlahové topení

pračka, sušička

Třída B – velmi úsporná

TV / satelit

wi-fi

Vybavení bytů

Kontaktní formulář

*Povinné položky

Recepce

24/7 emergency služba

Parkování

podzemní parkoviště pro 300 aut

Obchodní centrum

supermarket, optika, bankomat atd.

Restaurace

s donáškou zdarma do bytu

Albertov Rental Apartments Vám nabízí k pronájmu prostorný, kompletně zařízený apartmán 1 + kk s terasou v Praze.

Apartmán se nachází ve 3. patře v areálu šesti nájemních budov v žádané lokalitě Prahy 2, v klidné části pod Vyšehradem, nedaleko centra Prahy a hlavních pražských historických památek.

Interiér apartmánu je vybaven moderním a designovým nábytkem, pohodlnými křesly, kvalitní dřevěnou podlahou s podlahovým topením a velkými okny, které apartmán prosvětlují. Pro větší dostatek místa je interiér vybaven praktickou, jednoduše sklopnou postelí s kvalitními anatomickými matracemi. Televize se satelitem se spoustou českých i zahraničních programů a rychlé wi-fi připojení k internetu je samozřejmostí.

Plně vybavený kuchyňský kout je zařízen kvalitními spotřebiči, které Vám usnadní práci při Vašich kulinářských dovednostech. Kuchyňský kout je velmi prakticky oddělen od obývací části barovým pultem.

Nejen v letních měsících jistě rádi využijete terasu se zahradním nábytkem a příjemným výhledem do areálu. Zatemňovací blackout závěsy Vás jistě potěší.

Předností apartmánu je samostatná toaleta.

Koupelna s příjemným podlahovým topením je vybavena praktickým sprchovým koutem, nezbytná pračka se sušičkou prádla je samozřejmostí.

Dostatek úložného prostoru splňují vestavné skříně v chodbě.

Apartmán se nachází ve 3. patře budovy uzavřeného rezidenčního komplexu šesti nájemních budov s možností komfortního garážového stání přímo pod rezidencí, výtahem se pohodlně dostanete až ke svému apartmánu.

Cílem této rezidence je vytvořit pohodlné a komfortní bydlení. Zažijte pocit domova s pohodlím hotelu, to je bydlení v rezidenci Albertov Rental Apartments.