Pronájem bytu 1+kk s balkonem, 31m2, Praha, D.216

23 000 CZK / měsíc

balkon

lednice

myčka na nádobí

podlahové topení

pračka, sušička

Třída B – velmi úsporná

TV / satelit

wi-fi

Vybavení bytů

3D prohlídka

Kontaktní formulář

*Povinné položky

Recepce

24/7 emergency služba

Parkování

podzemní parkoviště pro 300 aut

Obchodní centrum

supermarket, optika, bankomat atd.

Restaurace

s donáškou zdarma do bytu

Kompletně zařízený byt – apartmán 1 kk s terasou k pronájmu v Praze

Světlý apartmán ve 2. patře sestává z prostorného obývacího pokoje s terasou, samostatné toalety a koupelny.

Designový nábytek, kvalitní dřevěné podlahy s podlahovým topením, plně vybavený kuchyňský kout, pohodlná křesla, to vše dodává apartmánu jistou dávku komfortu.

Velká okna apartmán provzdušňují a prosvětlují.

Pro větší dostatek místa je interiér apartmánu vybaven praktickou sklopnou postelí s kvalitními anatomickými matracemi. Možnost sledování televize z pohodlí postele výhodou.  Televize se satelitem se spoustou českých i zahraničních programů, rychlé wi-fi připojení k internetu je zde samozřejmostí. Plně vybavený kuchyňský kout je velmi prakticky oddělen od obývací části barovým pultem.

Koupelna s příjemným podlahovým topením je vybavena praktickým sprchovým koutem, umyvadlem s LED osvětlením a nezbytnou pračkou se sušičkou prádla.

Samostatná toaleta je velkou předností.

Terasu s příjemným výhledem do upraveného areálu jistě rádi využijete nejen v teplých letních měsících. Díky zastřešení jej můžete využívat i v nepříznivém počasí.

Pohodlí, komfort, soukromí, to je bydlení v Albertov Rental Apartments, nacházející se v žádané lokalitě Prahy 2, pár zastávek od centra Prahy. Možnost komfortního garážového stání přímo pod rezidencí, výtahem se pohodlně dostanete přímo ke svému apartmánu. Tento jedinečný, uzavřený areál šesti nájemních budov je skvělou volbou pro Vaše bydlení. Zažijte pocit domova s pohodlím hotelu v Albertov Rental Apartments.