Pronájem bytu 2+kk s terasou, 85.3m2, Praha, D.110

lednice

myčka na nádobí

nástěnný krb

podlahové topení

pračka, sušička

Třída B – velmi úsporná

TV / satelit

vinotéka

wi-fi

Vybavení bytů

3D prohlídka

  Kontaktní formulář

  *Povinné položky

  Recepce

  24/7 emergency služba

  Parkování

  podzemní parkoviště pro 300 aut

  Obchodní centrum

  supermarket, optika, bankomat atd.

  Restaurace

  s donáškou zdarma do bytu

  Tento apartmán k pronájmu nabízí vše, co hledáte a ještě něco navíc.

  Krásný a prostorný mezonetový apartmán o velikosti 70 m2 se nachází v přízemí a 1. patře budovy přímo uprostřed areálu Albertov Rental Apartments v blízkosti centra Prahy.

  Dostatek úložných prostor vám zajistí nejen sestava skříní hned v hale u vstupu do apartmánu, ale také samostatná komora a úložný prostor pod schody do patra. Vhodně je v přízemí apartmánu umístěna toaleta s umývátkem a pračka se sušičkou.  Ihned při příchodu do apartmánu vás upoutá prosklený vstup do obývacího pokoje. Tento moderní prvek umocňuje jedinečnost tohoto apartmánu.

  Plně vybavená rohová kuchyňská linka se všemi spotřebiči oddělena moderní stěnou od obývací části jistě splní všechny vaše představy o ideálním prostoru pro vaření.

  Chybět nesmí pohodlný a prostorný gauč s konferenčním stolkem a TV sestavou jak s českými, tak zahraničními kanály. Apartmán je pokryt wifi připojením k internetu.

  Po dřevěných schodech, které jsou dominantou apartmánu, se přeneseme do 1. patra do relaxační části apartmánu.

  Po pravé straně nalezneme koupelnu se sprchovým koutem a druhou toaletou, a zároveň příjemné zákoutí na posezení s přáteli – barový pult se židličkami, kinotékou či lihovým krbem.

  Levá část patra paří krásné světlé ložnici, které vévodí velké dvoulůžko se zdravotní matrací pro váš kvalitní spánek. Nesmí chybět další úložné skříně, pracovní stůl nebo další LCD TV.

  V obou patrech se nachází také balkon, který je v přízemí navíc doplněn malou předzahrádkou spolu s balkonovým nábytkem. Pro vaši maximální bezstarostnost nabízí areál Albertov Rental Apartments řadu dalších služeb jako např. služby recepce, technický servis vč. sekání trávy podzemní parkovací místa, kamerový systém či 24/7 emergency službu. Takový komfort jako v Albertov Rental Apartments Vám žádný hotel neposkytne. U nás se budete cítit jako doma!