Pronájem bytu 2+kk s terasou, 68.3m2, Praha, D.107

lednice

myčka na nádobí

podlahové topení

pračka, sušička

Třída B – velmi úsporná

TV / satelit

wi-fi

Vybavení bytů

3D prohlídka

  Kontaktní formulář

  *Povinné položky

  Recepce

  24/7 emergency služba

  Parkování

  podzemní parkoviště pro 300 aut

  Obchodní centrum

  supermarket, optika, bankomat atd.

  Restaurace

  s donáškou zdarma do bytu

  Kompletně zařízený, mezonetový byt – apartmán 2 kk se zahrádkou k pronájmu v Praze

  Dejte sbohem hotelu, pojďte bydlet k nám a zažijte pocit domova s pohodlím hotelu v jedinečném areálu Albertov Rental Apartments.

  Pro Váš komfort je interiér apartmánu zařízen designovým nábytkem, kvalitní dřevěnou podlahou s podlahovým topením a také pohodlnou sedací soupravou, kterou můžete využít pro případné hosty. Obývací pokoj je společným prostorem pro plně vybavený kuchyňský kout i jídelnu. Telvize se satelitem a rychlým wi-fi připojením k internetu je samozřejmostí.

  Vstup na malebnou zahrádku, kde můžete trávit příjemné chvíle teplých letních dní, je další výhodou tohoto apartmánu. Díky částečnému zakrytí, je možné zahrádku využívat i v nepříznivém počasí.

  Samostatná toaleta v přízemí je velmi praktická.

  Prostorná ložnice s terasou umístěná v patře, je pro Vás zařízena příjemným kobercem, dostatkem šatních skříní a pohodlnou postelí s komfortními anatomickými matracemi. Koupelna s ložnicí na stejném patře. Koupelna je vybavena příjemným podlahovým topení, praktickým sprchovým koutem a toaletou.

  Dostatek úložného prostoru zajistí komora pod schodištěm.

  Krásný, mezonetový apartmán se zahrádkou se nachází v uzavřeném rezidenčním komplexu Albertov Rental Apartments, v klidné části Prahy. 8 minut tramvají od Václavského náměstí, zastávka tramvaje přímo před naší rezidencí. Možnost parkování v garážích pod rezidencí, výtahem přímo k Vašemu apartmánu.  Nákupní možnosti v areálu.

  Apartmán splní i nejnáročnější představy klienta o pohodlném a komfortním bydlení. Pohodlí, komfort, soukromí, to je bydlení v Albertov Rental Apartments.