Pronájem bytu 2+kk, 57.33m2, Praha, A.308

31 300 CZK / měsíc

podlahové topení

myčka na nádobí

pračka, sušička

wi-fi

TV / satelit

lednice

Třída B – velmi úsporná

Vybavení bytů

3D prohlídka

Kontaktní formulář

*Povinné položky

Recepce

24/7 emergency služba

Parkování

podzemní parkoviště pro 300 aut

Obchodní centrum

supermarket, optika, bankomat atd.

Restaurace

s donáškou zdarma do bytu

Světlý, kompletně zařízený apartmán – apartmán k pronájmu v Praze

Pohodlí, komfort, soukromí, to je bydlení v upravené, uzavřené rezidenci Albertov Rental Apartments v žádané lokalitě Prahy 2. Lokalita vzdálená pár zastávek od centra a hlavních pražských historických památek.

Apartmán sestává z prostorného, světlého obývacího pokoje, který je společným prostorem pro plně vybavený kuchyňský kout a jídelnu. Ložnice je velmi prakticky umístěna v otevřeném patře, které je umístěno nad obývacím pokojem. Pro Váš komfortní spánek je ložnice zařízena postelí s kvalitními anatomickými matracemi.

Koupelna je vybavena podlahovým topením, praktickým sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem s LED osvětlením a pračkou se sušičkou prádla.

Interiér apartmánu je vybaven vkusně a moderně, obývací pokoj je zařízen kvalitní dřevěnou podlahou s podlahovým topením, pohodlnou sedací soupravou, televizí se satelitem, samozřejmostí je rychlé wi-fi připojení k internetu.

Apartmán se nachází ve 3. patře jedné z šesti budov rezidenčního komplexu Albertov Rental Apartments. Možnost garážového stání přímo pod rezidencí, komfortně se výtahem dostanete přímo před Váš apartmán. Nákupní možnosti, vyhlášená restaurace v areálu.

Zažijte pocit domova s pohodlím hotelu, to je bydlení v Albertov Rental Apartments.