Detail dlouhodobé

 22 900 CZK / měsíc


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/261677/virtual/www/domains/albertov.eu/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/layout.php on line 15

kratkodobe pronajmy

Pronájem apartmánu 1+kk D.103

Kompletně zařízený apartmán – apartmán 1 kk se zahrádkou k pronájmu v Praze

Zažijte pocit domova s pohodlím hotelu, to je bydlení v Albertov Rental Apartments.

Vkusně a moderně zařízený interiér apartmánu, kvalitní dřevěné podlahy s podlahovým topením, pohodlná sedací souprava, velké okno vnáší do apartmánu světlo a provzdušňuje jej. Možnost vstupu na přilehlou, zastřešenou terasu, výhodou je možnost využití v nepříznivém počasí. Příjemné chvíle teplých letních večerů je možné trávit na malebné zahrádce.

Pro větší dostatek místa je apartmán vybaven praktickou, jednoduše sklopnou postelí s komfortními anatomickými matracemi. Sledování televize se satelitem z pohodlí postele, výhodou. Rychlé wi-fi připojení – samozřejmostí. Ve společném prostoru obývacího pokoje je i plně vybavený kuchyňský kout, který je prakticky oddělen barovým pultem. Kuchyň je pro jednodušší práci v kuchyni zařízena moderními spotřebiči, které běžně využíváte, nechybí ani praktická myčka nádobí.

Výhodou tohoto apartmánu je samostatná toaleta, komora a koupelnas příjemným podlahovým topením, praktickým sprchovým koutem, pračka se sušičkou prádla je samozřejmostí.

Apartmán se nachází v uzavřené, upravené rezidenci, ve které se nachází šest nájemních domů v žádané lokalitě Prahy 2, vzdálené pár zastávek od centra Prahy, zastávka přímo před rezidencí. Možnost garážového stání přímo pod rezidencí, výtahem se komfortně dostanete přímo k Vašemu apartmánu. Nákupní možnosti i vyhlášená restaurace v areálu. Pohodlí, komfort, soukromí, to je bydlení v Albertov Rental Apartments, daleko převyšuje nabídky hotelů.

Vybavení bytu

podlahové topení

podlahové topení

podlahové topení

podlahové topení

podlahové topení

podlahové topení

Recepce

24/7 emergency služby

Parkování

podzemní parkoviště pro 300 aut

Obchodní centrum

supermarket, optika, bankomat atd.

Restaurace

s donáškou zdarma
do bytu

  Jak dlouho / do kdy byste u nás rád/a bydlel/a?

     Kde nás najdete

     Mapa areálu

     Co o pronájmu apartmánů říkají naši rezidenti

     Tři roky jsme zde bydleli a bylo o nás vždy perfektně postaráno. Děkuji celému Albertovskému týmu (a také Máše, naší „víle“ na úklid), který odváděl vynikající práci. Jennifer

     Jennifer

     Kontakt

     Recepce:(+420) 725 590 057
     Email:recepce@albertov.eu
     Adresa:Horská 2107/2d, 120 00 Praha 2, CZ