Dlouhodobý pronájem bytu Praha

(+420 602 22 66 33)

Uvedené ceny platí při pronájmu od 6 měsíců.

V ceně pronájmu jsou již zahrnuty služby recepce, správy nemovitostí, kamerový systém, odpady a el. energie společných prostor. Cena nezahrnuje zálohové platby na energie (el. energie, voda, topení).

Byty k pronájmu Praha

Není lehké najít podobné místo v tak klidném prostředí, s kvalitními službami a výbornou dostupností do centra, jako je Albertov Rental Apartments. Naleznete u nás komfort hotelu s pohodlím domova, v nádherném prostředí a s kompletním servisem. Rezidenční komplex Albertov Rental Apartments je součástí Pražské památkové rezervace, proto je zdejší atmosféra tak příjemná a jedinečná.

Komplexní služby

Albertov Rental Apartments je rezidenční areál založený na souhře bezpečí, maximálního pohodlí a moderního stylu bydlení „all inclusive“. Po celou dobu vašeho pobytu je vám k dispozici nejen recepce, tým techniků a úklidový servis, ale i obchodní centrum s restaurací, supermarketem a podzemní parkovací stání.

Obchodní centrum

V našem obchodním centru naleznete kromě supermarketu LIDL a restaurace Potrefená husa i další obchody a služby. Pro vaše maximální pohodlí je obchodní centrum dostupné přímo z podzemních garáží, tzn. suchou nohou rovnou z vašeho apartmánu. V areálu Albertov Rental Apartments máte vše na dosah ruky.

Vinice Albertov

Pouze naši rezidenti mají unikátní možnost kdykoli si vychutnat jedinečnou atmosféru našeho viničního altánku a zažít ať už jen příjemné posezení se sklenkou vína, nebo kompletní servis z restaurace Potrefená husa.

To vše jen v Albertov Rental Apartments…